Obchodní podmínky

1. Ceny
Všechny ceny v internetovém obchodě opalinterier.cz jsou uváděny jako konečná cena pro kupujícího.

Neúčtujeme balné, pouze poštovné
Platba předem: 130,-
Platba dobírkou: 150,-

2. Objednávka
Všechny objednávky podané prostřednictvím internetové prodejny opalinterier.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem a souhlasí s nimi.

3. Uzavření kupní smlouvy
Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupující je povinen vyplnit předepsané údaje na formuláři elektronické objednávky. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.
Po zaplacení kupní ceny a převzetí zboží přechází vlastnické právo ke zboží z prodávajícího na kupujícího.
Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky dává kupující souhlas prodávajícímu k shromažďování a archivování osobních údajů. Všechna data jsou zpracovávána v souladu s ochranou osobních údajů (viz ochrana osobních údajů).

4.Údaje
Všechny Vámi vyplněné údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu. Na této adrese budete též informováni o stavu Vaší objednávky.

5. Dodací termín
Vzhledem k neustále se rozšiřující nabídce zboží není možno držet všechny druhy zboží skladem, proto se dodací termín pohybuje od 2 do 14 dnů. Dodací termín je možno ovlivnit též výběrem typu dopravy. O stavu Vaší objednávky a přesném datu expedice budete informování e-mailem.

6. Převzetí dodávky
Při převzetí dodávky zboží zkontrolujte jeho balení, musí být neporušené. V případě jakýchkoliv známek porušení ho nepřebírejte a ihned nás informujte.

7. Ochrana osobních dat
Přehled zásad ochrany osobních údajů ve formátu PDF zde.

Elektronická evidence tržeb Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Provozovatel se zavazuje k tomu, že na přání zákazníka a bez udání důvodů, budou jeho osobní data vymazána. Zákazník využíváním služeb tohoto internetového obchodu uděluje souhlas ke shromaždování osobních údajů.

8. Elektronická evidence tržeb (EET)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Realizace: 4People Tvorba webových stránek