Stínící systémy, ŘÍMSKÉ ROLETY, POSUVNÉ STĚNY, VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE Dekorační látky Stínící systémy, ŘÍMSKÉ ROLETY, POSUVNÉ STĚNY, VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE Interiérový textil, ZÁCLONY, DEKORAČNÍ A POTAHOVÉ LÁTKY, LŮŽKOVINY, POVLEČENÍ

Sortiment

Interiérový textil

V bohatém výběru předkládáme pestrou paletu bytového textilu, zahrnující záclony klasické i moderní od špičkových návrhářů, závěsy, dekorační a potahové látky z klasických i moderních vláken a lůžkoviny.

Stínící systémy

Naše nabídka obsahuje široký výběr garnýží, závěsných systémů, římských rolet, roletek, posuvných stěn a žaluzií. To vše podle Vašich představ a požadovaných rozměrů.

Koberce ARTE ESPINA

Koberce ARTE ESPINA patří k nejlepším na trhu.Jsou vyráběny z vlákna Espirelle,jedná se o patentované vlákno typu akrylu.Díky kvalitě vlákna jsou tyto koberce vzhledově i dotekově podobné vlněným kobercům a mají výbornou odolnost proti opotřebení.Vynikají barvami i špičkovým designem současných trendů.Díky kobercům ARTE ESPINA si můžete splnit sen o svém bydlení.

Tapety

Kolekce vinylových, vlisových a papírových tapet, fototapet a dekoračních samolepek v bohatém sortimentu vzorů, barevností a kvalit.

Dekorace

K celkovému doladění interiéru nabízíme dekorace a doplňky podle typu interiéru a představ zákazníka. Zajistíme výzdobu interiéru pro sezónní i slavnostní příležitosti jako jsou svátky, svatby apod.

Služby

Poradenství, kompletní šití a instalaci provádíme dle individuálních požadavků.

Realizace: 4People Tvorba webových stránek