Stínící systémy, ŘÍMSKÉ ROLETY, POSUVNÉ STĚNY, VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE Dekorační látky Stínící systémy, ŘÍMSKÉ ROLETY, POSUVNÉ STĚNY, VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE Interiérový textil, ZÁCLONY, DEKORAČNÍ A POTAHOVÉ LÁTKY, LŮŽKOVINY, POVLEČENÍ

Stínící systémy

Záclonové tyče, garnýže

Nabízíme široký výběr závěsných systémů pro montáž do stropu nebo do stěny. Kovové, dřevěné nebo v kombinaci, v mnoha barevných i desénových provedených.

Duo roleta MAGICO

Duo roleta Magico účelně a efektivně kombinuje vlastnosti klasické rolety a horizontální žaluzie,dokáže nahradit také záclonu nebo závěs.Barevnice speciálních stínících materiálů plně vyhoví požadavkům na komfortní zastínění a obohatí interier o další luxusní prvek.

Rolety a žaluzie ze dřeva

Roleta ze dřeva představuje symbol elegance ve stínící technice,stejně jako vertikální žaluzie z dřevěné tkaniny. Lamely pro výrobu dřevěných rolet a žaluzií pocházejí ze střední části Afriky z Gabunu.Toto dřevo nese název Occoume a jeho těžba je prováděna na základě nejnovějších ekologických trendů tak,aby nedošlo k poškození životního prostředí.Dřevěné rolety a žaluzie se vyrábí v několika odstínech.

Římské rolety

jsou novinkou pro dekoraci oken. Pro jejich výrobu se používá jakákoliv dekorační látka. Ta je uchycena suchým zipem k nosnému profilu. Roleta plně nahrazuje závěsy a je možné použít shodné vzory s dekoracemi interiéru (čalounění, povlečení apod.)

Posuvné stěny

jsou moderním způsobem zastínění. Samotná posuvná stěna se skládá ze závěsného profilu a ušité látky. Je vhodná jak pro zastínění prosklených ploch, tak i například k rozdělení místnosti nebo dekorování stěny.

Látkové rolety

se zhotovují přesně na objednanou míru. Jsou buď pružinové nebo s řetízkovým ovládáním.

Vertikální žaluzie

se vyrábí přesně na objednanou míru. Nabízíme široký výběr materiálů a barev lamel vertikální žaluzie, pro vhodné sladění s interiérem.

Realizace: 4People Tvorba webových stránek